Navařování desek, plášťů a skruží

Disponujeme svařovacím automatem WORK SP 4000 CNC. 

Celý proces svařování je řízen procesorem probíhá v automatickém cyklu. Stroj umožňuje svařování homogenních desek z termoplastů v rozmezí 3-40 mm, svařování sendvičových desek do síly 80 mm. Délka svaru je možná až 4200 mm. Konstrukce automatu umožňuje svařovat rovinné plochy a také pláště válcových nádob. Kvalita svařování na tomto stroji je výrazně vyšší než při svařování horkým plynem nebo extruderem.

Možnosti přípravy svařenců:

  • Kompletace bazénového dna
  • Navařování desek a rovinných ploch
  • Výroba skruží a plášťů
  • Svařování sendvičových panelů a stěnových prvků

Dle požadavku zákazníka vyrobíme jakékoliv bazénové dno odpovídající rozměrům svařovací lavice. Maximální šířka bazénového dna je 4 200 mm, maximální délka až 10 000 mm. Bazénová dna vyrábíme z desek výrobce Röchling řady Polystone P, Polystone P PG a Polystone P PGX. Tyto materiály zaručují špičkovou kvalitu, stálobarevnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Hotové dno je po vychladnutí svaru stočeno do podoby návinu, spáskováno na paletu a připraveno k expedici.

Z desek standardních rozměrů svařujeme formáty dle potřeby klienta. Vyrábíme pláště nádrží na dešťovou vodu, jímek, septiků, ČOV a také hotové skruže pro tyto produkty.

Polotovary z naší výroby je samozřejmě možné doplnit o standardní skladový sortiment - polypropylenové či polyetylenové desky, svařovací dráty a ostatní materiály.

 

navar-ova-ni-desek-na-stavce.jpg