Plastové bazény a výřivky

Pro výrobu bazénů využíváme nejmodernější svařovací CNC automat na sváření termoplastických desek. Díky tomu vzniká naprosto hladký, neznatelný svár vysoké pevnosti a 100% kvality. Ve srovnání s keramickými bazény nemají žádné spoje náchylné ke korozi. Zároveň se jejich povrch velmi snadno čistí.

 

Použité materiály výrobce Röchling jsou speciálně vyvinuté zvláště pro požadavky bazénů. Vyznačují se velmi kvalitním homogenním povrchem, vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám, UV záření a chlóru. Jsou vyvíjeny po celá desetiletí a pravidelně testovány pomocí urychlených testů stárnutí. Desky Polystone® P, Polystone® P PG, Polystone® P PGX vykazují vysokou mechanickou stabilitu, jejich houževnatost zabraňuje vzniku trhlin a vlásečnicových prasklin, a proto má výhody oproti sklolaminátovým konstrukcím.

 

Našim zákazníkům připravíme návrh bazénu na míru, který se vyznačuje dlouhou životností a vysokou užitnou hodnotou. K dostání v různých barvách pro co největší možnost individualizace.

 

Bazény vyrábíme z polypropylenových desek síly 6, 8 a 10 mm a jejich kombinací dle konzultace a požadavků zákazníků. To zabezpečuje společně s masivními žebry a výztuhami vynikající pevnost skeletu bazénu a jeho rovinnost. Nabízíme bazény s technologií ohýbaných rohů, které neobsahují svary a zabezpečují tak optimální pevnost v tomto kritickém místě každého bazénu.

 

baze-ny.jpg


Modely bazénů: skimmerové, přelivové

Tvary bazénů: hranaté, oválné, kulaté

Vybavení bazénů: skimmer, světlo, trysky, technologická šachta

Na přání dále: protiproud, relaxační a masážní lavice, vlnolam, šachta na rollo atd.

Schodiště: zaplavené nebo k podbetonování, tvar a velikost dle individuálních požadavků zákazníka

Izolace stěny bazénu: XPS 20-40 mm, dle přání zákazníka. Standardní síla 30 mm

Skladová paleta barev: bílá, světle modrá, karibská modrá, ocelově šedá RAL 7004, antracitově šedá RAL 7011